סורגים שקופים וחלונות

סורגים שקופים

סורגים שקופים מהווים דרך מצוינת לשמור על מיגון ואבטחת הבית ובו בזמן מהווים פריטים מעוצבים המשדרגים את המראה של המבנה.
בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר סורגים שקופים שמהווים חלק בלתי נפרד מחלונות הבתים, המוזאונים, הספריות ומבנים נוספים.
סורגים שקופים הובאו לראשונה מאירופה לפני מספר שנים לתת מענה עיצובי לאנשים אשר מעוניינים לשדרג את מראה הבית ואינם מרוצים מסורגים פשוטים שנראו להם כמשעממים וחסרי עיצוב.
סורגים שקופים מהווים חלק מנראות העיר החדשה והמודרנית והם אף סמל לחדשנות ויצירתיות בכל מקום ברחבי העולם.
סורגים שקופים מעניקים אשליה של בית או מבנה ללא סורגים כלל ובכך מהווים סיכון עבור פריצות, מכיוון שאין את גורם ההרתעה שקיים עם סורגים נראים לעין.
אחד היתרונות הבולטים של סורגים שקופים הוא שסורגים שקופים קלים יותר לתחזוק, הם אינם מתלכלכים בקלות והם עמידים למשך שנים רבות.
התקנת סורגים שקופים נחשבים לסוג מיוחד וחדשני ובהתקנתם נדרשת עבודה המשלבת מיומנות רבה וידע עם יצירתיות רבה בכדי להעניק לדירה מראה ייחודי ומעניין.

חלונות

השימוש של חלונות הוא בעיקר לאפשר לאור או אוויר להיכנס לתוך מבנה כלשהו אך יחד עם זאת למנוע חדירה של מים כתוצאה מגשמים או למנוע חדירת אבק.
חלונות מאופיינים בעיצוב מודרני והם חלונות בעלי צורות לא קונבנציונליות, במגוון של צבעים עם תריסי הזזה משוכללים המעניקים לבית מראה חדשני ומתוחכם.
חלונות אטומי רעש פופולאריים לרוב ומאפשרים תחושה מבודדת בלב העיר הסואנת והרועשת, אך חלונות אלו מגיעים בדרך כלל ביבוא אישי ובהזמנה מיוחדת.
היתרון הראשי של חלונות הזזה הוא בעיקר שחלונות אלה מאפשרים צמצום משמעותי בחלל החדר או המבנה, אבל חסרונם העיקרי הוא שהם לא קלים לתחזוק ולשימור.
חלונות עשויים מאלומיניום מאחר וחומר זה הוא קל יותר לעיצוב ומחירו אינו גבוה, אך חלונות אלו אינם עמידים לאורך שנים ארוכות ולרוב מוחלפים כעבור שנתיים.
חלונות מותקנים בחדרים השונים בחלל הבית וניתן להתאימם בהתאם לרצונות ולצרכים של כל אחד, אך מחירם נקבע בהתאם לטיב ולאיכות של החלונות.