סורגים לחלונות ורשתות לחלונות

סורגים לחלונות

למרות שסורגים לחלונות מותקנים מחוץ למבנה, מעצבי פנים לא פוסחים על עיצוב סורגים לחלונות באופן שיתאים למראה הכללי של הבנין או המבנה.
סורגים לחלונות בהגדרה, מהווים אמצעי בטיחות ומיגון מפני פולשים חיצוניים, על כן יש לתכנן את הסורגים בהתאם, עם חומרים חזיקים ומרווחים צפופים.
סגנון מבוקש לסורגים לחלונות הוא סורגים שקופים, אך סורגים אלה עדיין צריכים לעמוד בתקן הבטיחות מבחינת החומרים ואופן ההתקנה.
סורגים לחלונות ניתנים להרכבה עצמית ובכך מוזילים באופן משמעותי המחיר של הסורגים, אשר לעיתים עשויים לעלות גם מאות שקלים או יותר.
יתרון של סורגים לחלונות הוא בעיקר למנוע נפילות של ילדים או מבוגרים מהחלון אך יתרון נוסף ובלתי מבוטל הוא גם מניעת כניסה של בעלי חיים אל תוך לבית.
סורגים לחלונות עשויים מחומרים איכותיים, הנשמרים לאורך זמן רב ובו בזמן הם אינם מהווים גורם בעייתי מבחינת העיצוב, להפך, הם גורם עיצובי משמעותי במגוון בתים או בניינים ומהווים חלק משמעותי מהנוף.

רשתות לחלונות

רשתות לחלונות משמשים בעיקר להגנה עבור ילדים ומבוגרים, מפני חרקים מעופפים כגון זבובים ויתושים.
ניתן למצוא רשתות לחלונות במגוון דגמים אשר יתאימו לעיצוב הבית או החדר, הרשתות המוצעות הן באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.
רשתות לחלונות מוצעים גם בהתאמה אישית לפי הצורך, באם מדובר ברשת קבועה, הזזה, חשמלית, ידנית ועוד, ניתן להתאימה באופן שיתאים לחלון באופן מושלם.
במקומות חמים ויבשים כמו , רשתות לחלונות מהווים פיתרון אידיאלי למניעת כניסתם של חרקים או מעופפים אל תוך הבית או החדר.
רשתות לחלונות עשויות מחומרים איכותיים ועמידים, בעזרתם הרשת נשארת שלמה, ללא קרעים למשך זמן רב ומספקת את ההגנה המבוקשת.
בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש, שהוא רשתות לחלונות שקופים, אשר מספקים חסימה לאור באופן משתנה, גבוהה או רגילה.
ישנם סוגים רבים של רשתות לחלונות, כאשר הנוחה ביותר היא רשת מתקפלת, הנותנת מענה גם למקום וגם לנוחות ומתאימה למגוון רחב של חלונות.