עולם השואבים

ניקוי ספות בד – טיפים, כלים ולמה כדאי להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית

מערכת שאיבה מרכזית ! במחירים הטובים בישראל !

ספות מבד הם לא רק מרכז הסלון או מקום שבו המשפחה מתכנסת ויושבת יחדיו, אלה גם מקום אירוח המשדר נוחות ומקום מפלט לאחר יום עבודה קשה. בשל השימוש התכוף של הספות בסלון, היא עשויה להתלכלך מכתמים, חיידקים אבק ולכלוכים רבים מה עגורם לה להיות נזקקת לניקוי עדין ויסודי מפעם לפעם. לכן, כדאי להתבונן ולחפש שירותי ניקוי ספות בד מקצועיים, חשוב לחפש אחר חברה לניקוי ספות בד המספקת את התוצאות הטובות ביותר ונמנעת לחלוטין מנזק ובלאי של סיב הבד.

טיפים וכלים מקצועיים שחשוב שתדעו

  • ידע מקצועי וניסיון רב שנים – חברות ניקוי ספות בד מקצועיות יכולות לזהות מהם מקור הכתמים המצויים על הספה שלכם ולהתאים לכך שיטות וחומרים מתאימים. עם ניסיון רב שנים וותק, הן יכולות לזהות את התהליכים הדרושים והמתאימים ביותר לטיפול וניקוי הבד באופן אבסולוטי.
  • שיטות ייחודיות – בעת הזמנת חברה לניקוי ספות בד, תעניקו טיפוח מתקדם ומנוסה באמצעות שיטות ניקוי וחומרים ייחודיים המתאימים לבד הספה שברשותכם. לדוגמא, בעת ניקוי ספות בקיטור תוכלו להסיר את מלא הכתמים ולספק חיטוי קרדית האבק וזיהומים אחרים. באמצעות ניקוי יבש לספות בד ניתן לספק ניקוי אמיתי ועמוק אפילו לספות העדינות והיוקרתיות ביותר. ניקוי ספות בשיטה אמריקאית (הזרקה וניקה ) מאפשר ניקוי מעמיק לסיבי הבד והסרת בקטריות וריחות רעים, חומרי ניקוי והסרת כתמים ספציפיים יכולים לסייע בהסרת עד 100% מהכתמים העקשניים ביותר. כמו כן, ניתן לבצע יישום שכבת הגנה שתסייע בעתיד לשמירה מרבית מכתמים, אבק , ורכות מתמשכת לבד.
  • התאמת שיטת ניקוי בהתאם לסוג הבד – כל סוג בד דורש טיפול ספציפי ומותאם, הן בחומרי הניקיון והן בסוג המכשור. חברת ניקוי ספות בד מקצועית לא תספק עבורכם שיטת ניקוי אוניברסלית, אלה תבקש מכם תמונה של הספה אותה תרצו לנקות ובהתאם לכך תבצע טיפול וניקיון מתאים. בחירת מנקה ספות בד שמבצע התאמת שיטת ניקיון זה מה שיבטיח עבורכם שלמות הבד ואי גרימת נזק, ניקוי של מלוא הכתמים, עמידות לזמן ארוך יותר.
  • תוצאות מדהימות כל פעם מחדש – הניקוי המקצועי של הספה יכול לשדרג את הסלון שלכם ואפילו את המראה הבית והחושה בו, לאחר ניקוי מקצועי הספה שלכם תחזור להיות שוב נקייה ,רעננה ועם תחושה שכיף לחזור לבית ולשבת עליה. חברות ניקוי מקצועיות לא יתרכזו רק בהסרת הכתמים (שמובן שצריכים לייחס לכך חשיבות) אלה גם להסרת האבק, חיידקים, וקדרית האבק באופן שלם ועמוק יותר.

 

למה כדאי להזמין חברת ניקוי ספות מקצועית?

הספה היא אחת מרהיטי הליבה המרכזיים ביותר של הבית, המראה שלה משפיע על אווירת החדש ואפילו על הבית כולו. אבל כמו שכבר הבחנתם, לאחר שימוש רב הספה תשנה מעט מצבעה המקורי ותהיה מלאת אבק וכתמים. בין אם יש לכם ספות עור יפות או ספות מבד איכותיות, ניקוי ספות מקצועי יוכל להבטיח עבורכם שהם יישמרו במצב טוב ויחזרו להיראות במיטבם. הנה כמה סיבות מצוינות מדוע כדאי לכם לשכור חברת ניקוי ספות מקצועיות:

תוצאות מקצועיות ויפות לעין – חברת ניקוי ספות מקצועית תספק עבורכם תוצאות מרשימות ואיכותיות של הספות שלכם. בשונה מניקוי באופן עצמאי הספה שלכם תעבור הליך ניקוי עמוק והתאמת שיטת ניקוי המתאימה לבד או לעור הספה שלכם. חברות מסוימות משתמשות בכלים ובחומרים המתאימים בדיוק לבד הספה שלכם. כך שלאחר הניקיון הספה שלכם תיראה שוב במיטבה.

שמירה על איכות הספת בד או עור – ניקוי ספות מקצועי יעזור לכם לשמור על איכות וחוזק סיב הספה שלכם לטווח רחוק יותר מאשר תוכלו לבצע זאת לבד. אך כדאי שתשימו לב לטיפים המצוינים לעיל על מנת לבחור בחברה מקצועית כדי שלא ייגרם לכם נזק על ידיד שימוש בחומרים לא מתאימים או מברשות אגרסיביות מידי. חברת ניקוי ספות מקצועית תדע כיצד לשמוק על איכות הריפוד ותבטיח עבורכם שבד הספה יישאר עמיד לעוד מספר שנים.

הסרת כתמים ישנים – בשימוש יומיומי הספה מתלכלכת ומתבלה, אנחנו לא יכולים למנוע מהריפוד לא להיות מלוכלך , אך ניתן להזמין חברה שמספקת שירות כזה כדי שהספה תמיד תישארנה ללא כתמים הנראים לעין. חברה מקצועית תוכל לספק שירות הסרת כתמים עקשניים וישנים הכולל ניקוי כתמי שתן, ניקוי כתמי צבע, ניקוי כתמי דם, ניקוי כתמי קפה שוקו ועוד..

 

לסיכום: הזמנת חברת ניקוי ספות מקצועית יכולה להבטיח עבורכם את התוצאות הטובות ביותר לתוצאות של ספה נקייה ויפה. בנוסף אתם עשויים לחסוך זמן רב ולקבל תוצאות טובות בהרבה מאשר ניקוי ספות לבד.

המאמר נכתב בשיתוף חברת נקי מחדש המספקת שירותי ניקוי ספות בד ועור בפריסה ארצית רחבה.

אז מה היה לנו בכתבה: